آیا وی پی ان سرعت اینترنت را افزایش می دهد؟

یک VPN دارای مزایای امنیت و حفظ حریم خصوصی است، اما چیزی که اکثر مردم نمی دانند این است که گاهی اوقات اینترنت شما نیز سریعتر می شود. VPN چگونه می تواند سرعت اینترنت شما را افزایش دهد و چرا این اتفاق می افتد؟

با این حال، قبل از هر چیز، حقایق اساسی را مطرح می کنیم: اغلب اوقات VPN سرعت اینترنت شما را کاهش می دهد. اگر شما یک اتصال اینترنتی سالم و کارآمد داشته باشید و رمزگذاری و سرور پروکسی را به آن اضافه کنید، سرعت شما را کاهش می دهد.

با این حال، کاربران متعدد در هنگام استفاده از VPN، سرعت مرور بهتر را تجربه کرده اند. آنها اکثریت نیستند، یک نگاه جالب به نحوه عملکرد اینترنت و نحوه استفاده از VPN ها می تواند زندگی آنلاین شما را بهبود بخشد.

VPN ها و افزایش سرعت پهنای باند

ISP ها در سراسر جهان به طور منظم اقدام به تنظیم پهنای باند می کنند. با انتخاب گویا یا محدود کردن نوع خاصی از ترافیک، ISP ها می توانند اطمینان دهند که تمام کاربران به طور متوسط ​​یک تجربه مثبت را دریافت می کنند. با این حال، اخیرا، ISP ها نیز از طریق راه اندازی خطوط سریع به دنبال بهره گیری از این عمل بوده اند.

ISP ها با بررسی ترافیک خود و کاهش آن بر اساس شرایط مختلف,که ممکن است شامل کاهش سرعت جریان ویدئو، بارگیری فایل های بزرگ، انتقال فایل های peer-to-peer یا وب سایت هایی که راکت دزدگیر ISP را پرداخت نکرده باشند , به کنترل آن می پردازند!

هنگامی که SimaVPN ترافیک شما را رمزگذاری می کند، آن را پنهان می کند، به طوری که حتی ISP شما نمیتواند ببینید چه کاری انجام می دهید. وقتی آنها نمیتوانند ببینند که چه کاری انجام میدهید، آنها نمیتوانند ترافیک شما را برای تنظیم یا شکل دهی شناسایی کنند و اگر کاربران به طور منظم تحت این شیوه قرار بگیرند، هنگام استفاده از VPN سرعت اینترنت افزایش خواهند یافت.

این احتمالا شایع ترین روش است که در آن VPN ها سرعت اینترنت را افزایش می دهند. با این حال، این تنها راهی نیست که یک VPN سرعت اینترنت را افزایش دهد.شما با خرید وی پی ان می توانید تجربه ها متفاوتی از یک vpn پر سرعت داشته باشید.

مسیریابی ISP ناکارآمد

ISP شما همیشه ممکن است ترافیک شما را در موثر ترین مسیر ارسال کند. دلایل بالقوه این امر چندان زیاد نیست.

گاهی اوقات، با استفاده از VPN می توانید زنجیره ای از اتصالات ناکارآمد را از بین ببرید. SimaVPN پنهان می کند که در آن ترافیک شما از کجا می آید و جایی که آن را هدایت می کند، بنابراین ISP ممکن است آن را در مسیر دیگری از آنچه که معمولا ترافیک شما را می فرستد ارسال کند. در صورتی که این مورد باشد، یک VPN می تواند سرعت اینترنت شما را هر بار که اتصال می کند افزایش دهد.

یک اکانت وی پی ان میتواند سرعت اتصال و دانلود شما را در گوشی ها هوشمند اندروید و ios افرایش دهد.

خرید vpn پر سرعت

اگر VPN باعث کاهش سرعت اینترنت من شود؟

به استثنای برخی موارد که وی پی ان سرعت اینترنت شما را افزایش می دهد، طبیعی است که هنگام استفاده از VPN، سرعت اینترنت شما کم شود. اگر سرعت شما به طور قابل توجهی افت کرده باشد، موارد زیر را بررسی کنید:

به کدام کشور متصل هستید؟

در دنیای دیجیتال، ترافیک آنلاین شما باید از لحاظ جسمی به مقصد خود سفر کند تا بتوانید با هر کسی ارتباط برقرار کنید.بیایید تصور کنیم یک کاربر در ایالات متحده که به سرور SimaVPN در استرالیا متصل است و سپس یک وبسایت را که از لحاظ سرور در ایالات متحده واقع شده است، بازدید می کند. اتصال آنها باید تمام مسیر را طی کند تا به وب سایت مورد نظر دسترسی پیدا کند.

مابه شما پیشنهاد می دهیم از با خرید وی پی ان و یک سرویس فیلتر شکن پر سرعت , با سرور ها متعدد سرعت خود را افزایش دهید.

چه ویژگی های امنیتی فعال هستند؟

SimaVPN دارای طیف وسیعی از ویژگی های امنیتی قدرتمند برای تقویت حفاظت از کاربران مورد نیاز است. اینها شامل اتصالات مبهم است که استفاده از VPN را مخفی می کند، رمزگذاری دوبله وی پی ان برای سخت کردن دسترسی به هویت آنلاین شما و Onion Over VPN برای ارائه یک سطح بی نظیر از حریم خصوصی. هر کدام از این ویژگی های قدرتمند با یک قیمت همراه است – هزینه پهنای باند اضافی یا پردازش قدرت، به این معنی که کاربران از سرعت اینترنت کمتری برخوردارند.

آیا شما از VPN رایگان استفاده می کنید؟

دلایل زیادی برای اینکه شما نباید از VPN رایگان استفاده کنید،وجود دارد.یکی از آنها سرعت اتصال پایین تر است.VPN ها رایگان هستند که برای تأمین زیرساخت هزینه کمتری دارند، بنابراین سرورها اغلب بیش از حد استفاده می شوند.آنها همچنین منابع خود را برای بهینه سازی نرم افزار خود و ارائه طیف گسترده ای از کشورها برای اتصال به آنها ندارند.همه اینها منجر به سرعت اتصال ضعیف برای کاربر نهایی می شود.
از افت سرعت وی پی ان خود و سایت ها مسدود شده متعدد کلافه هستی ؟؟پس چرا همین حالا برایخرید vpn دست به کار نمی شی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *